Haber

Kayseri Valisinden Aile Sosyal Hizmetlerine Ziyaret

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Vali Yardımcısı Şemseddin Erkaya, İl Müdürü Cüneyd Özdemir, İl Müdür Yardımcıları, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mahmut Kök ve kurum çalışanı tarafından karşılanan Vali Gökmen Çiçek, İl Müdürlüğü koordinasyonunda yürütülen hizmetler hakkında bilgi aldı. Proje ve çalışmalar takip edilerek İl Müdürlüğü koordinasyonunda yürütülen hizmetler hakkında bilgi alındı.

Vali Gökmen Çiçek, “Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının faaliyet alanı her geçen gün gelişmekte olup, bu anlamda Müdürlüğümüz ilimizde sosyal hizmetler ve sosyal yardım alanlarında önemli bir görevi yerine getirmektedir. “Kadınlar, çocuklar, yaşlı ve engelliler, şehit yakınları ve gaziler başta olmak üzere toplumun geniş bir kesimine hizmet veriyoruz.” söz konusu

Bilgilendirme toplantısının sonunda Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ndeki “Kayseri Şehitleri” panosunu ziyaret eden Vali Çiçek, şehitler için dua ederek, vatan savunmasında gösterdikleri kahramanlıktan dolayı tüm şehitlere şükranlarını sundu.

Ziyaret, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nün faaliyet alanlarına ilişkin karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi.

dikmenajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu